Vstupy pro vyškolené

Všem, kteří úspěšně zakončili vzdělávání v konceptu Smyslové aktivizace v úrovni Level 1-3 nabízíme možnost vstupů prostřednictvím registrovaných účtů.

Tyto vstupy Vám umožní on-line vyplňování a tisk aktivizačních plánů nebo plánů pro nenásilnou komunikaci a analýzu potřeb. Registrovanému absolventovi Level 2 jsou automaticky přístupné formuláře úrovně Level 1, registrovanému absolventovi Level 3 jsou automaticky přístupné formuláře Level 1 a 2.

Jak to funguje a co proto musíte udělat?

Jako Uživatel se zaregistrujete tím, že kliknete na Vytvořit účet, zadáte povinné údaje včetně čísla osvědčení Level 1, 2 nebo 3, a to podle toho do jaké úrovně se chcete registrovat. Zvolíte si jméno a heslo, opíšete bezpečnostní kód a kliknete na Registrovat. Institut vzdělávání prověří Vaše registrační údaje a po jejich odsouhlasení Vaše přihlášení aktivuje.

Po úspěšné aktivaci se do systému můžete přihlásit pod svým jménem a heslem. Pomocí Uživatelské nabídky v pravé části stránek pak můžete vyplňovat, ukládat, upravovat a tisknout Vaše formuláře a plány, přičemž k plánům lze jednorázově vložit i fotky. Zaškrtnutím volby Sdílet ostatním se Váš daný plán či formulář nasdílí ostatním absolventům, kteří si ho budou moci zobrazit pomocí nabídky Dobrá praxe.