Lektorky

Ing. Bc. Hana Vojtová
Ing. Mgr. Hana Vojtová

Ing. Mgr. Hana Vojtová
autorka Konceptu Smyslové aktivizace

Do české praxe zavedla a dále o péči rozvinula Smyslovou aktivizaci a vytvořila tak autorský koncept pod názvem Koncept Smyslové aktivizace. Založila Institut Smyslové aktivizace ISA educa s.r.o.

Ve volném čase jde do přírody, kde běhá, jezdí na kole, plave, lyžuje a učí se jezdit na koni. Má ráda rychlá auta a technické vychytávky, stále se vzdělává a koncept stále rozšiřuje.


 Mgr. Lenka Olivová
Mgr. Lenka Olivová

Mgr. Lenka Šenková

  • Co Tě baví na lektorování?

Dělám to, co miluji a co má smysl… pro mne i pro ty, kteří se účastní. Je to vzájemné sdílení a obdarování, učíme se a rozvíjíme společně, leckdy velmi kreativně. Lektorování Konceptu Smyslové aktivizace je pro mne obohacením profesním, ale především obohacením osobním. Přivedlo mě k hlubšímu a čistšímu pohledu na život, na mou práci a žité hodnoty, a především k hlubokému porozumění člověku ve všech jeho životních situacích.

  • Co Tě baví, když máš volno?

…že mám volno. Baví mě toulání přírodou, jen tak čisté bytí, turistika, cestování, dobrodružství, výzvy všeho druhu, zejména k překonávání komfortní zóny, hudba, literární tvorba, osobní rozvoj a sebepoznání, koučování, vyprávění příběhů a naslouchání, setkávání s lidmi a objevování toho nejlepšího, co ve mně je.


 Mgr. Kateřina Lacko
Mgr. Kateřina Lacko

Mgr. Kateřina Lacko

  • Co Tě na lektorování baví?

Nejvíce mě naplňuje „práce“ se změnou myšlení, změnou zajetých postupů na přístup a kontakt a komunikace s lidmi.

  • Co Tě baví, když máš volno?

Nejraději se věnuji různým sportům, cestování, cvičení jógy, campingu, zahradničení a četbě.